Google+

צוות עבודה, פגישה ראשונה

בשבוע שעבר (30-11-2011) התקיימה הפגישה הראשונה של צוות העבודה במשרדי חברת מייטופיה.

הפגישה היתה מאוד מוצלחת ואנחנו מצפים לפגישות הבאות. להלן סיכומה:

 ישיבת GAMEIS, 30.11.11

נוכחים: ניר מירצקי, דורון ניר, דניגמן, יובל ספיר, אוהד ברזילי, ויקה, רועי אברמות, אורן הפנתר, איתמר, נמרוד דוויק, גולדי, סוניה ורעות

1. בפתיחת הישיבה הציג יובל בהודעה רשמית כי מע"מ הכירו בעמותה כמלכ"ר. בהתאם לכך קבלות יצאו בהקדם. 5000 ש"ח ראשונים יצאו לנותני חסויות. הודעה לחברי עמותה הזקוקים לחשבונית תצא בהקדם. בנוסף כנוהל יש לציין בפני נותני חסות ותורמים כי העמותה לא גובה מע"מ ולא מוציאה חשבוניות.

2. פרסום פנימי לחברי עמותה וקהילה – יש לכתוב פוסטים בהקדם על שלושת האירועים הקרובים – UNCOF, מודיעין והגלובל גיים ג'אם. גולדי ודוויק לקחו אחריות על האתר והסידור שלו הן מבחינה גרפית והן מבחינה מבנית. דוויק ישמש כוובמאסטר ואחראי על פרסומים.

ניוזלטר – יש לדאוג לעיצוב גרפי. בנוסף צריך להטמיע טפסי רישום. רשימת תפוצה תוכן על ידי גולדי וכן התוכן של הניוזלטר.

3. ארכיון – רעות אחראית על ריכוז פרסומים שונים של העמותה. מסמכים רשמיים של העמותה ירוכזו על ידי חברי הועד.

4. רשימת החברים כרטיסי חבר – רשומים כעת כ-150 חברים בעמותה. הוצע להדפיס מחדש כרטיסי פלסטיק חדשים של חברי עמותה. הנושא ייבחן בנפרד. ב-UNCONFERENCE הקרוב יוקם דוכן של העמותה שבו יחולקו כרטיסי חבר וירשמו חברים חדשים. ויקה לוקחת אחריות על הנושא.

5. שיווק – פנייה לקבוצות משיקות תתקיים על מנת לפרסם את דבר קיומה של העמותה. בנוסף באתרים השונים של חברי העמותה ובלוגים הקשורים לנושא יוצבו הפניות לאתר העמותה ובאנר רלוונטי. בנוסף 0בחתימות של חברי עמותה פעילים יוצבו חתימות רלוונטיות. סוניה תקבל מייל מסודר עם מפרטים גרפיים שצריך מגולדי ודוויק כחלק מהעבודה על האתר.

6. חברות של חברות מסחריות – דורון לוקח על עצמו לבצע סקר אצל החברות השונות בתעשייה מה הן היו רוצות לקבל מחברות בעמותה. הוצעו מספר אפשרויות להטבה – פרסומים ייחודיים בניוזלטר, הטבות בקשרים וייצוא לחו"ל וכן הלאה.

7. DIRECTORY של חברות משחקים ישראליות יוצב באתר. באחריות רועי אברמות לרכז את הנושא ולהעביר לנמרוד וגולדי להטמעה באתר. ה-DIRECTORY יורחב גם לאנשי מקצוע מהתחום.

8. הטבות לחברי עמותה – עלה צורך לחשוף חברי עמותה אחד לשני ולהגביר את ההיכרות בין חברי העמותה השונים. יש להקים עמוד דרושים באתר. הנחות לכלים מקצועיים: תתקיים פנייה למייצגים של  ADOBEבישראל. באחריות יובל לרכז את הנושא.

9. לינקדין – נפתחה קבוצה חדשה. אורן עדכן כי הקבוצה הישנה היא בשליטתו של שמעון רייזמן, תתקיים פניה אליו דרך יובל זמיר. הוצע על ידי רועי לעודד את הפעילות בקבוצה שם.

10. חסויות – איתמר יכין מסמך פניה לנותני חסות. ניר מירצקי יעביר את הנוסח שהוכן לאייקון. המסמך הסופי ישותף עם חברי הישיבה להערות. נושא החסויות ירוכז על ידי דורון. יובל עדכן כי JVP  הביעו נכונות לקיים אירועים אצלם במתחם בירושלים, כולל מימון וחסות. בנוסף צוין על ידיJVP  כי עיריית ירושלים יכולה לסייע לאירוע בהיבטים שונים, גם פיננסים. הנושא יבחן בהמשך, אולי לקראת האירוע השנתי הקרוב.

11. שימוש בשם העמותה – יש לפנות לבעלים של הדומיינים השונים GAMEIS.CO.IL  כדי לקבל הרשאות והפניות אל אתר העמותה. דורון מרכז את הנושא. נוכח העדר בהירות חוקית על הזכויות על הלוגו הקיים, הוסכם כי יש להתחיל לבצע מהלך ריברנדינג, ויקה לוקחת אחריות על נושא זה. שאלות מיתוגיות כערכי המותג וכו', יועלו באחת הישיבות הקרובות.

12. מתנדבים- תהליך גיוס מתנדבים יתחיל להתקיים. גיוסם יקרה דרך הפייסבוק, ניוזלטר והאתר.

13. אירועים קרובים –

איגוד המהנדסים – גולדי קיבל פנייה מסודרת מאיגוד המהנדסים הישראלי שמטרתן שיתוף פעולה בין העמותה לאיגוד. קונקרטית דובר על אירוע מתישהו בין החודשים יוני-ספטמבר 2012 .  לאחר דיון בנושא הוחלט כי אין מספיק מידע לגבי האירוע, בדגש על המשאבים. לאחר בירור נוסף על ידי גולדי, הנושא יעלה לדיון נוסף.

THE HUB  – הציעו לקיים פעילות משותפת. ניר יביא מידע נוסף.

שנקר – הגיעה פנייה מורד פנואלי לקיים מפגש/הרצאה במסגרת התערוכה השנתית שלהם. דורון ידבר עם ורד בשביל לקבל פרטים נוספים, ובין היתר הוצע להציג את משחקי הגלובל גיים ג'אם. מידע נוסף יגיע לפגישה הבאה.

UNCONFERENCE – דורון עדכן כי שוחח עם בנק הפועלים ויוסי ורדי – עמדת קפה, פיצה, מים ושתייה חמה תסופק על ידם. ישיבת ההתנעה הראשונה הייתה מוצלחת. איציק ירים גיים רום, בית ברל יקיים הרצאות של חיים שפיר ואירית בנסון ודורון עצמו, בנוסף הסטודנטים יציגו את עצמם. הפורום התבקש לשקול איך אפשר להעלות הרצאות נוספות. אורן יארגן את המיילים של משתתפי הכנס בשנה שעברה ותתקיים אליהם פנייה לפרסום האי כנס, בקשה להתנדבות ופרסום העמותה.

האקת'ון – עלתה השאלה מה לעשות עם המשחקים שפותחו במסגרת האירוע. יובל יסגור את האפשרות של להציג את המשחקים באירוע הקרוב. שיפוט המשחקים – צריך למצוא גם שופט שאיננו ג'רמי מפריים סנס.

גלובל גיים ג'אם – האירוע יתקיים בעד שלושה אתרים שונים: הרצליה ואולי חיפה, או ירושלים. יובל הסביר שהרציונל מאחורי זה הוא להרחיב את האירוע, כאשר הוא ישמש כמלווה על של האירוע . ניר עדכן כי הוא בקשר עם תנועת התעוררות הירושלמית בשביל לבחון איך אפשר לקיים את האירוע בירושלים, לאחר ש-JVP מסרו שהשימוש במתחם שלהם לא יתאים. עמיחי, המתנדב הירושלמי לנושא, מחפש מקומות נוספים. עלתה אפשרות לעשות אירוע משותף עם IGDA   PALESTINE. נמרוד יפנה לאיגוד הפלסטיני גם כן. נושא השת"פ ירוכז על ידי יובל כאשר ניר ונמרוד יסייעו ברמת הקשרים והפניות.

מתנדבים לאירוע של תל אביב: דניגמן, סוניה.

מתנדבים לאירוע של חיפה: דודי פלס?

הובהר כי האירועים מחוץ לתל אביב הם קטנים – בגודל של כ-10 אנשים לערך. מה שכן, האירועים ישודרו לאתרים השונים באמצעות סטרים.

גולדי עדיין לא בדק את נושא השת"פ עם גלובל גיים ג'אם הולנד. יקרה עד הפגישה הבאה.

אירוע חנוכה במודיעין – האירוע יתקיים בהיכל התרבות של העיר, ומתקיים תחת חסות של GAMEIS. קיים צפי ל-5,000 אנשים באירוע. התקיימה פנייה לבתי הספר למשחקים על מנת להשתתף במשחק. קיימת אי הבנה לגבי תנאי ההשתתפות ואופן הצגת המשחקים, הנושא ייברר על ידי יובל. יש להכין קול קורא לחברות מסחריות, סטודנטים וחברים בעמותה המעוניינים להציג משחקים באירוע עצמו. האירוע הוא ב-25.12.11

הקול קורא יכתב על ידי איתמר, ויפנה אל המייל של העמותה. יובל ירכז את הנושא.

14. סיכום אירועים – ניר יפיץ את שלד דוח סיכום אירועים להערות של כולם. סיכומים לאירועים הקרובים יתקיים:

אייקון – באחריות גולדי – עד ה-13.12.12

DLD והאקתון – באחריות יובל זמיר – עד ה-27.12.12

15.  אוהד ירכז את הנושאים לישיבה הבאה וינהל אותה. מעקב על נושאים שלא טופלו – באחריות הועד בישיבה הקרובה שלו.

16.  הטבה משפטית לחברים – הוצע על ידי עורך דין חיצוני להעניק ייעוץ משפטי חינם ראשוני לחברי עמותה. תתקיים פנייה לעו"ד יונתן קלינגר עם הצעה להעניק שירותים דומים, לאור ההתנדבות שלו עד כה. הנושא ייבחן על ידי הועד. הובעה הסכמה כללית למצוא הטבות דומות נוספות.

רשם: נמרוד דוויק

About YuvalSapir

3 comments

  1. אפשר להעלות את הניוזלטרים גם לאתר?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*