Google+

והעולים לגמר הם! הן! הם!

טקס פסילון הזהב 2011

GameIS Awards 2011

השנה ערכנו שני סבבים של שפיטה בתחרות (ראו פוסט שופטים), בראשון נבחרו מועמדים לגמר (והרי הם לפניכם) ובסבב השני נבחרו הזוכים שיוכרזו בטקס הממלכתי ביום שלישי 18.10.11 בשעה 20:00.
ארצה לציין כי שופטים שמלמדים סטודנטים לא שפטו בקטגוריית הסטודנטים כלל השנה וכמו כן השופטים המעטים אשר הגישו בעצמם משחקים לתחרות מודרו במיוחד. קטגורית המשחקים הפרסומיים (AdverGames) הופקעה מעצמי והועברה אחר כבוד למר אהוד רוזנברג שניהל אותה אישית וגם יכריז על הזוכה בגמר עצמו. ואחרי כל ההקדמה, רשימת המשחקים העולים לגמר:

Best Student Game:

  1. זמן המומיה – גלית פורמן, דן פורמן.
  2. פרויקט לוסיד – שאול חמוי, מאשה בייטמן, אלון צראפי.
  3. קברן – יוליה רויזמן, רני זינגר, סתיו גולדשטיין, יובל בדש.
  4. רחובות הצבע – רני זינגר, אליאור נדלר, ליאור אריאלי, לירן יוכנה.
  5. תאומי רגנרוק – אביבית אראל כהן, גיל נעמתי, עידן מילר.
  6. דיפלוי – עידן מילר, גיל נעמתי, סתיו גולדשטיין.

Best iOS Game:

  1. ריינג'ר רוקט – אלעד ליבוביץ, עובדיה בנישו.
  2. מוניז – יהונתן צביק,ניר מידן,צור תמם,חיים צינוביץ.
  3. איי-טי-קיי – אורן שטרק, רומן לוין ויונתן מור.
  4. אל תפיל את המיליון – נועם קוקוס, אבנר גבריאלי, אפרת רגב.
  5. פ-אה! – אייל שחר, ישראל רוט, יוסי תאגורי.

Best Web Games:

  1. חוסר מזל – מיכאל עומר, זיו בוצר, שחר קובר.
  2. אגדות מלחמה – רון רג'ואן.
  3. מיטוזה – גל ממליה.
  4. עליית הגיבור – פלייפול שארק.
  5. לעוף על המיליון – נענע10, מעבר לרשת.

Best Social Games:

  1. איטלי ביטלי – אורן ויצמן, יאיר מור.
  2. ווידס סושיאל קלאב – מייטופיה.
  3. וורלד קאפ פאקס – צוות דסה גיימס.
  4. פארטי מאניה – SparkyBee
  5. שלישיית משחקי שוקו – מאור בר.

Best Android Games

  1. נוגרה נאטס – אורן בנגיגי, עודד בנגיגי.
  2. ארבע בשורה (מרובה משתתפים) – ניר אורפז,  סקילר בע"מ.
  3. הרפתקאותיו של קוקו – דניאלה בן חנוך.
  4. קדאפי דאק – עופר שלי ודן נעים.
  5. גוד רובוט בד רובוט – יואב כפי קדם, ירון מלול.

Best Indie iOS Games:

  1. ריבוע ו כדור – רן אלמליח.
  2. פיראט קוביות, אי הקוביות – דן שמיר.
  3. מאסטר הגפרורים – אוליסייה קורינמן
  4. רוץ כלב רוץ – רן אלמליח.
  5. יניב – ברק אדרי, טל אפללו, דותן סתיו, יותם וילסון ואמיתי בן נון.

Best Advergames:

  1. מאי קווסט – וואלה/דה גיימזרז טי וי / פלייפול שארק.
  2. במבה בעקבות החטיף החטוף 3 – פובליסיס אידיאולוג'יק.
  3. 012 ספיד-גולף – דניאל סאלוב, טל דינוביץ.
  4. מצעד המכולות – פלייפול שארק, נדב איגרא, רעות קרש, ניב גולן.
  5. קינדר נינג'ה – מטטרון.

תודה לכל המגישים, היה כיף לעבור על המשחקים והרשימות, מקווה לראות אותכם (ואחרים) גם בשנה הבאה.
*מי שמוצא טעות כתיב באחת הרשימות נדרש לשלוח לי מייל דחוף לתיקון עד יום שני ב11:00.

נתראה בטקס המרגש!

About Nir Miretzky

ניר מירצקי, יו"ר העמותה וחבר בועד המנהל של העמותה משנת 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*