Google+

ניוזלטר #17

An English version of this newsletter can be found here

עוד ניוזלטר מלא באירועים והטבות כמו העתקי פלאפי בירד אחרי הגשם

חברות שנתית ל-IGDA לחברי GameIS

הסכם igdaחדש של עמותת GameIS עם ארגון מפתחי המשחקים הבינלאומי IGDA איפשר הטבה דרמטית לחברי העמותה – חברות שנתית ל-IGDA במחיר של 24$ בלבד, במקום 48$!
להטבה זכאים חברי עמותה שהסדירו את דמי החבר לשנת 2014 בלבד. חברות ב-IGDA מקנה לכם הטבות רבות: כניסה מוזלת לכנסים (לדוגמא ה-GDC), גישה לחומרי העשרה מקצועיים, ועוד. למידע כל כל ההטבות, בקרו בלינק זה.
המעוניינים להירשם מתבקשים לפנות לכתובת מייל זו (נעם גת).

 

ארוחת בוקר עם GameIS ו-Casual Connect

Casual Connect
בחודש שעבר, כחלק מהכנס Casual Connect האירופאי, נערכה ארוחת בוקר למנהלים בחברות משחקים הולנדיות וישראליות, בה השתתפו נציגות מכ-30 חברות שונות, בכדי לשמוע על הזדמנויות ולמצא שיתופי פעולה בין תוכן,טכנולוגיה,שירותים ומימון. נציגת משרד הכלכלה הישראלי בהאג שנכחה בארוחה התרשמה מהפוטנציאל העסקי בתחום בין המדינות.
הארוחה אורגנה ע"י חברת IQU ההולנדית ו- SideKick הישראלית, עמותת GameIS ומשרד הכלכלה, ובתמיכת הקרן ההולנדית GameON. הוחלט לקיים מפגשים דומים פעמיים בשנה ולהוועד בקבוצת לינקאין ייעודית – כולם מוזמנים.

GameIS פועלים בשבילכם בכל העולם

gameisabroad
בהמשך לכך, השנה הוחלט לשים דגש רב יותר על פעילות חוץ, ואנחנו עובדים במרץ על שלוחות ונציגות למגוון כנסים חשובים – GDC USA בעוד כשבועיים, Quo Vadis בברלין באפריל, ושיאן בסוף יולי, בשותפות הדוקה עם משרד הכלכלה: מסביב לכנס Casual Connect ב-SF, אנחנו מקימים משלחת חברות משחקים ישראליות לארה"ב וקנדה, שתשתתף במספר אירועי נטוורקינג ומפגשים אישיים עם חברות משחקים מובילות, חברות טכנולוגיה, פרסום ומשקיעים. המטרה העיקרית היא ליצור הזדמנויות עסקיות ממוקדות עבור החברים בעמותה, וכאן אנחנו צריכים את שיתוף הפעולה שלכם.
באם בכוונתכם להגיע לאחד האירועים שהזכרנו, או כנסים אחרים מעבר לים, מלאו את הפרטים שלכם בטופס הזה.

חברות בעמותה

gameisR
חברי עמותה יקרים, בתחילת 2014 הסתיימה תקופת התשלום הקודמת לעמותה, לכל חבריה. חברים אשר עדיין לא שילמו 50 ש"ח לטובת דמי חברותם בעמותה מתבקשים לעשות זאת בהקדם כאן.
כמובן שחברים שרכשו כרטיס לכנס השנתי האחרון במחיר 150 שקלים, דמי הכרטיס כללו גם את דמי החבר ולכן פטורים מתשלום נוסף.

 

 

שתי הזדמנויות למפתחי משחקים (או שואפים לכך)

3ds
הראשונה – אירוע בשם 3DS – שלושה ימים מרוכזים של טכנולוגיה ויזמות ("אקסלרטור על סטרואידים"), המתקיים בפעם הראשונה, בגליל.
מאחר ולא נרשמו מיזמים רבים בתחום פיתוח המשחקים, התבקשנו להדגיש שההרשמה עדיין פתוחה! תוכלו לבוא אפילו רק עם רעיון או כיוון, ותחזרו עם צוות מנצח. מידע נוסף באתר או בדף הפייסבוק. השנייה – פסטיבל פרינטסקרין העוסק ביצירה דיגיטלית וניו-מדיה ממשיך בשיתוף הפעולה איתנו. אם אתם רוצים להציג את המשחק שלכם במסגרת תערוכת משחקים בפסטיבל המתקיים בחולון, בין ה-17-20.4, אתם מוזמנים להציע את המשחק שלכם, ובתנאי שהוא יכול לרוץ בסביבת Windows, ועוסק או מתכתב עם הנושא המרכז, "דיסאוריאנטציה". הסברים ומידע נוסף ניתן למצוא בלינק הזה.

מסיבת פורים ומשחקי וידאו בירושלים

indiePurimביום שבת ה-15 למרץ בשעה 19:00 תתקיים במתחם הנסן לעיצוב, מדיה וטכנולוגיה תערוכת משחקי אינדי, משחקים חתרניים ומשחקים מה-GGJ, שתימשך יומיים.
התערוכה תתחיל במסיבת פורים מטורפת שכולה סביב משחקי וידאו ומחשב! לפרטים נוספים הציצו כאן או באירוע בפייסבוק

 

 

 

 

ועד לפעם הבאה, בהצלחה!

וועד GameIS

 

About Yael Hakshurian

יעל חקשוריאן, חברה בועד המנהל של העמותה משנת 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*